Valeria Village Apart
| Wi-Fi | Basen Basen kryty Basen zewnętrzny | Hotel przyjazny dzieciom Kojce Plac zabaw dla dzieci |
| Zwierzęta domowe Przyjazny zwierzętom |
Pokoje z widokiem na plażę oraz ogrzewany basen są oferowane w wygodnym hotelu Valeria Village Apart Valeria del Mar z pierwszorzędną lokalizacją.
Playas de Valeria del Mar znajduje się w odległości 450 metrów, a Cabanas PIRAY leży mniej niż 8 min pieszo od wygodnego hotelu. 4 km od tego miejsca goście znajdą Balneario Marbella. La Nueva Posta leży w 3 km stąd.
Valeria Village Apart jest usytuowany w niewielkiej odległości od restauracji Bocana cafeteria y Alfajores, która oferuje dania kuchni południowoamerykańskiej.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Sejf depozytowy
- Przyjazny zwierzętom
- Ochrona
- Czujniki dymu
- Gaśnice
Usługi rekreacyjne
- Basen kryty
- Basen zewnętrzny
- Leżaki
- Ogród
- Sauna
Do dyspozycji gości w pokoju
- Ogrzewanie
- Kojce
- Plac zabaw dla dzieci
Często Zadawane Pytania
- 🚗
Czy znajdę parking w wygodnym hotelu Valeria Village Apart?
Goście wygodnego hotelu Valeria Village Apart mogą skorzystać z parkingu. - 🕗
Kiedy najpóźniej możemy się wymeldować z hotelu Valeria Village Apart?
Goście hotelu Valeria Village Apart powinni być gotowi do wymeldowania o 11:00. - ❓
Jaki rodzaj basenu ma hotel Valeria Village Apart?
Ogrzewany basen jest dostępny w hotelu Valeria Village Apart.